CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa KUBOTA V3800

W ofercie wszystkie elementy układu wtryskowego silnika czterocylindrowego KUBOTA V3800 Diesel. Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do KUBOTA V3800. Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Pompy wtryskowe KUBOTA V3800 nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Linie styku zębów są miejscem geometrycznym punktów oddziaływania zębów jednego elementu przekładni na zęby drugiego elementu, przy czym ogólnie biorąc linie te w czasie pracy przekładni zmieniają okresowo zarówno swą długość, jak i swój kształt oraz swe położenie. Zasadniczo więc w czasie pracy przekładni zmienia się okresowo rozkład sił międzyzębnych. W niektórych rozważaniach zmiany te można całkowicie pominąć. Ma to na przykład miejsce w rozważaniach nad obciążeniem łożysk i sprawnością przekładni.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.