CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Tłoki i sworznie KUBOTA V3600

W ofercie tłoki i sworznie do silnika KUBOTA V3600. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Posiadamy wszystkie części zamienne do KUBOTA V3600 Diesel, wszystkie wersje tłoków są dostępne od ręki na naszym magazynie w Polsce. Na stanie posiadamy setki części do tego modelu silnika KUBOTA.

Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Oferujemy wszystkie wersje tłoków do silnika KUBOTA V3600, zapytaj również o tłoki kompletne z pierścieniami lub całe zestawy tulei silnika. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

W ofercie wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika KUBOTA V3600.

 

Czy wiesz że…

Współczynnik tarcia pomiędzy zębami ślimaka i zębami ślimacznicy zależy od wielu czynników, a mianowicie: od materiałów ślimaka i ślimacznicy, od dokładności i gładkości wykonania uzębienia, od rodzaju zastosowanego w przekładni oleju, od obciążenia przekładni, od charakteru zazębienia oraz od szybkości i kierunku w jakim przemieszczają się linie styku zębów. Najważniejszy wpływ na wielkość współczynnika tarcia międzyzębnego wywiera dobór materiałów uzębienia.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.