CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Części do silników ładowarek

Jako autoryzowany przedstawiciel na Polskę i Europę Środkową dostawców części, specjalizujemy się w dostawach części silnikowych – oryginalnych, sprowadzanych bezpośrednio z japońskich, koreańskich, brytyjskich oraz amerykańskich fabryk.

Prowadzimy sprzedaż, hurtową i detaliczna, części zamiennych do ładowarek wszystkich producentów, zarówno europejskich, amerykańskich, jak i japońskich oraz koreańskich. Specjalizujemy sie w częściach silnikowych oraz osprzęcie silnika i hydraulice siłowej ładowarek. Oferujemy jednak również podzespoły elektroniki i elektryki, jak również części eksploatacyjne.

Główne marki silników, które obsługujemy:

Perkins, Mitsubishi (sprzedawane pod wieloma markami, m.in. CAT czy Volvo), Cummins, Mazda, Toyota, Isuzu, i Johne Deere. Oferujemy również części zamienne do silników Kubota, Yanmar, Deutz.

 


Ładowarki części

Oferujemy części zamienne do ładowarek i miniładowarek marek:

Kubota, Yanmar, Volvo, Pel-Job, Hanomag, JCB, Case, Hitachi, Takeuchi, Kobelco, Komatsu, Schaeff, Atlas, Terex, Sunward, CAT / Caterpillar, Bobcat, Neuson Wacker, New Holland, Liebherr, Zeppelin, Furukawa, HSW, Daewoo, Doosan, O&K, John Deere, Manitou, Hymac, Haulotte, Cukurova, Zettelmeyer, Claas Ranger, Ahlmann, Kramer, Sanderson, Weidemann i wielu innych.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów ładowarek łyżkowych gąsienicowych i ładowarek łyżkowych kołowych, zarówno nieprzegubowych, jak i przegubowych. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części silnikowych do ładowarek kopalnianych (górniczych).

Części do miniładowarek

Sprawdź, jak szeroki wybór części zamiennych do minikoparek posiadamy. 

  • oryginalne japońskie gąsienice
  • oryginalne części silnikowe
  • hydromotory, silniki jazdy
  • zwolnice
  • elementy hydrauliki
  • siłowniki
  • filtry

 

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.