CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa KUBOTA V3600

W ofercie wszystkie elementy układu wtryskowego silnika czterocylindrowego KUBOTA V3600 Diesel. Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do KUBOTA V3600. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Pompy wtryskowe KUBOTA V3600 nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Ciepło wywiązujące się w przekładni, podnosi temperaturę oleju oraz wszystkich elementów przekładni, a więc ślimaka, ślimacznicy, łożysk oraz korpusu przekładni. Na skutek wzrostu temperatury, rozpoczyna się wymiana ciepła z otoczeniem. Temperatura przekładni ustala się na pewnym stałym poziomie dopiero wtedy, gdy ilość ciepła odprowadzanego w jednostce czasu do otoczenia jest równa ilości ciepła wytwarzanego w tym samym czasie w przekładni. Jeśli chodzi o równomierność nagrzewania się to olej ma bardziej wyrównaną temperaturę. Równomierność nagrzewania ścianek korpusu zależy od poziomu oleju oraz od intensywności jego rozbryzgu.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.