CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Wózki widłowe z szerokimi kołami

GREENLIFTER Forklifts

Terenowe wózki widłowe GREENLIFTER odpowiadają na wyzwania nowoczesnego rolnictwa czy przemysłu drzewnego, gdzie potrzeba sprawnego transportu bez niszczenia podłoża, po którym transport się odbywa. 

Wózek Greenlifter terenowy

Wózki widłowe GREENLIFTER świetnie radzą sobie nie tylko na powierzchniach trawiastych, ale również na luźnych kamieniach, szutrze, glinie i innych nie utwardzonych podłożach.  

Wózki widłowe na dużych kołach

Z racji bardzo szerokich kół wózki GREENLIFTER nie tylko świetnie radzą sobie w terenie, ale również mają najmniejszy na rynku nacisk na podłoże (w przeliczeniu na cm? powierzchni). Dzięki temu nie wyrywają kostki brukowej, nie niszczą delikatnego podłoża czy nie brudzą kołami tak jak standardowe wózki off-road.

Co szczególnie ważne, wózki GREENLIFTER są wyposażane w najszersze na rynku koła tylne, dzieki czemu tył wózka nie zapada się w grząskim terenie.

Wózki widłowe terenowe z poszerzonymi kołami do pracy w trudym terenie

Szerokie opony tylne wózek widłowy GREENLIFTERGREENLIFTER dostarcza wózki widłowe terenowe nie tylko z silnikami Diesel, ale przede wszystkim wózki gazowe, gazowo-benzynowe i elektryczne. Wózki z napędem innym niż Diesel projektowane są po to, aby sprawnie pracować nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz pomieszczeń, nie wydzielając trujących spalin. Ekologia oraz ochrona pracowników jednocześnie.

Wózki widłowe to tylko jedna z wielu propozycji GREENLIFTER. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę:

www.greenlifter.com

zadzwoń po numer +48 602-555-044
 
info@greenlifter.com

W wózkach GREENLIFTER zastosować można opony o różnych stopniu agresywności bieżnika - od zupełnie gładkich opon typu slick, po opony o klasycznie terenowym bieżniku terenowym (traktor / jodełka). Przy zastosowaniu opon typu grass, przeznaczonych do jazdy po trawie, wózek nie tylko świetnie jeździ na zewnątrz, ale też nie powduje wnoszenia dużej ilości błota przy wjeździe do środka hali czy magazynu.

 

Wybrane rodzaje opon terenowych wózków widłowych GREENLIFTER

Szerokie opony terenowe do wózków widłowych

 

Wózki widłowe do pracy w terenie, nie niszczące podłoża

Wózki widłowe z poszerzanymi kołami balonowymi

Wózki uterenowione GREENLIFTER to urządzenia rozpowszechnione w nowoczesnych gospodarstwach rolnych, tartakach, szkółkach drzew, sadach. Wózki te nie niszą również kostki brukowej, ścieżek i chodników, które nie są przystosowane do jazdy wózkiem widłowym.

W przeciwieństwie do innych klasycznych ternowych wózków widłowych, wózki GREENLIFTER są lżejsze, co powoduje nie tylko mniejszy nacisk na podłoże, ale też dużo łatwiejszy transport przyczepą do 3,5DMC lub mniejszą lawetą.

 

Elektryczny wózek widłowy terenowy GREENLIFTER EL15

Elektryczny wózek widłowy terenowy szerokie koła

 

Gazowy wózek widłowy terenowy GREENLIFTER G15

Gazowy wózek widłowy terenowy Greenlifter

 

Wózek widłowy sadowniczy czy wózek widłowy rolniczy to rozwiązania coraz popularniejsze w bogatszych krajach świata, ale i w Polsce ich popularność rośnie z roku na rok. Poznając zalety tego typu urzadzeń w nowoczesnym sadzie czy gospodarstwie rolnym trudno się temu dziwić.

 

Zobacz film poniżej:

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.