CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3600 świeca żarowa

W ofercie świeca żarowa do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3600 Diesel. Większość modeli świec żarowych dostępna od ręki, z naszego magazynu. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika KUBOTA V3600 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników KUBOTA, które pracują w maszynach budowlanych i rolniczych.
 

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Na ogół przyjmuje się, że przekładnia ślimakowa ze ślimakiem o kącie wzniosu linii zęba mniejszym od 5° jest już przekładnią samohamowną. Zdarzają się jednak przypadki, że nawet ślimaki o kącie Wzniosu 3° nie zapewniają pełnej samohamowności. Jeżeli więc samohamowność przekładni trzeba zapewnić ze względów bezpieczeństwa, to jako granicę kąta wzniosu linii zęba y należy przyjąć raczej kąt 2°30'. Sprawność przekładni samohamownej jest bardzo niska. Jak łatwo dowieść jest ona zawsze mniejsza od 50%. Dlatego toż na ogół przekładni samohamownej się unika, zaopatrując je raczej w odpowiednie hamulce lub innego rodzaju zabezpieczenia.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.