CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Kubota V3600 komplet uszczelek silnika

Tylko u nas zestawy uszczelek do jednostki napędowej Diesel Kubota V3600 dostępne wysyłkowo kurierem DHL na teren całego kraju (a także niektórych krajów UE) a także stacjonarnie w placówce naszego sklepu.
 
W dobraniu odpowiednich kompletów uszczelniaczy i uszczelek silnika lub każdej innej części zamiennej najwyżej jakości do jednostki napędowej Kubota V3600 pracującej w przeciskarkach, wiertnicach i ładowarkach górniczych głównie marki Bobcat, pomogą nasi konsultanci.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.