CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Pompka paliwa KUBOTA V3600

W ofercie pompa paliwa do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3600 Diesel. Wszystkie pompy podające paliwo do silnika KUBOTA V3600 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszej ofercie pompa zasilająca do silnika KUBOTA V3600. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz pompki paliwa do silnika KUBOTA V3600 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika itp.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Przekładnie globoidalne na przykład mają wprawdzie korzystniejszy pod tym względem kształt zębów niż przekładnie walcowe, ale jednocześnie są one bardziej niż przekładnie walcowe wrażliwe na dokładność wykonania. Jeśli uwzględnić jeszcze fakt, że ślimaków globoidalnych przeważnie nią szlifuję się, oraz że wykonuje się je zazwyczaj ze stali do ulepszenia, to ogólnie biorąc trudno jest dać odpowiedź na pytanie, która z tych przekładni, (globoidalna czy walcowa) mieć będzie lepszą sprawność. Odpowiedź na to pytanie mogą dać tylko badania doświadczalne.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.