CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3800 pompa oleju

W ofercie pompa oleju do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3800 Diesel. Wszystkie pompy oleju do silnika KUBOTA V3800 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszej ofercie pompa oleju do silnika KUBOTA V3800. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie.

Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz pompy oleju do silnika KUBOTA V3800 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników KUBOTA, które są stosowane w w  wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Różnorodność kształtów uzębienia nie jest w ślimakach globoidalnych tak duża jak w ślimakach walcowych. W ślimakach globoidalnych stosuje się najczęściej prostoliniowy zarys osiowy zębów. Dla takiego ślimaka styk z zębami ślimacznicy zachodzi w środkowej płaszczyźnie ślimacznicy i posiada charakter stały. Obok jednak styku stałego występuje styk okresowy. Powtarza się on wprawdzie przy każdym obrocie ślimaka, nie występuje jednak stale.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.