CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3600 wał korbowy

W ofercie wał korbowy do silnika KUBOTA V3600. Wszystkie wały korbowe dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W ofercie wszystkie rodzaje wału korbowego do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3600 Diesel. Wszystkie wersje wału korbowego dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

Oprócz wałów korbowych do silnika KUBOTA V3600 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody,   termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników KUBOTA, które są stosowane wwielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Współczynnik tarcia międzyzębnego zależy również w dużym stopniu od dokładności i gładkości uzębienia. Im dokładniej jest wykonane uzębienie oraz im gładsza jest powierzchnia zębów, tym współczynnik tarcia między zębnego jest mniejszy. Aby uzyskać możliwie mały współczynnik tarcia międzyzębnego trzeba zapewnić nie tylko dużą dokładność wykonania uzębień ślimaka i ślimacznicy, ale również i odpowiednią dokładność ich wzajemnego położenia. Każdy błąd, który powoduje zmniejszenie śladu współpracy zębów jest jednocześnie przyczyną pogorszenia się warunków pracy zazębienia. Jest tym samym przyczyną większych strat wskutek tarcia międzyzębnego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.