CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Tłoki i sworznie KUBOTA V3800

W ofercie tłoki i sworznie do silnika KUBOTA V3800. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Posiadamy wszystkie części zamienne do KUBOTA V3800 Diesel, wszystkie wersje tłoków są dostępne od ręki na naszym magazynie w Polsce. Na stanie posiadamy setki części do tego modelu silnika KUBOTA.

Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Oferujemy wszystkie wersje tłoków do silnika KUBOTA V3800, zapytaj również o tłoki kompletne z pierścieniami lub całe zestawy tulei silnika.

W ofercie wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika KUBOTA V3800.

 

Czy wiesz że…

Hamulce zasadniczo nic są niczym innym jak odwróceniem sprzęgieł ciernych. Celem sprzęgieł ciernych było nadanie melin obrotowego części biernej przez sprzęgnięcie jej z obracająca się częścią czynną. Zadaniem hamulca maszynowego jest zatrzymanie obracającej się części czynnej przez sprzęgnięcie jej z trwale nieruchomą, bierną częścią hamulca. Tu właśnie, ze jedna część hamulca jest nieruchoma, na ogół pozwala, na większą prostotę budowy hamulców w porównaniu ze sprzęgłami ciernymi.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.