CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3600 korbowód

W ofercie korbowód do silnika czterocylindrowego silnika KUBOTA V3600 Diesel. Większość korbowodów do silnika KUBOTA V3600 dostępna od ręki, z naszego magazynu.

W ofercie wszystkie rodzaje korbowodów do KUBOTA V3600. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

KUBOTA V3600 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do KUBOTA V3600. Tulejki korbowodowe do silników KUBOTA V3600 i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika KUBOTA V3600 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jak z powyższych równań wynika sprawność zazębienia zależy od tego, który ż elementów przekładni jest napędzający, a który napędzany. Jeżeli kąt wzniosu linii zęba w ślimaku y jest mniejszy od kąta tarcia o przekładnia staje się urządzeniem samohamownym.  Gdy ślimak jest elementem napędzającym maksimum sprawności osiąga się przy kącie y = 45° - g, gdy elementem napędzającym jest ślimacznica przy kącie y - 45° + g. Kąty wzniosu linii zębów ślimaka bliskie 45° zapewniają stosunkowo wysoką sprawność zazębienia. Małe kąty są natomiast przyczyną niskiej sprawności zazębienia. Przekładnie samohamowne jako przekładnie o szczególnie małym kącie wzniosu linii zęba, należą do przekładni bardzo mało sprawnych. Obok zależności od kąta y sprawność zazębienia jest również funkcją kąta tarcia Q lub inaczej mówiąc funkcją współczynnika tarcia międzyzębnego n.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.