CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3800 pompa wodna

W ofercie pompa wody do silnika czterocylindrowe KUBOTA V3800 Diesel. Większość rodzajów pomp wody dostępna u nas na magazynie. Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

Sprzedajemy też części zamienne do silnika KUBOTA V3800 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich silników KUBOTA które znalazły zastosowanie w maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Czołowy rzut linii styków zębów daje dobry obraz przebiegu zazębienia, nie określa jednak granic jego obszaru. Granice te najwygodniej jest ustalić w oparciu o linie przypora w kilku wybranych przekrojach przekładni. Wszystkie linie przypora przechodzą przez biegun zazębienia P lł. Każda z nich jest oznaczona cyfrą arabską odpowiadającą właściwemu przekrojowi. Punkty graniczne odcinków przypora po stronie wzębienia wyznaczono jako punkty przecięcia linii przypora z liniami Wierzchołków ślimacznicy, a po stronie wyzębiania (punkty Wj', W^'itd.) z liniami wierzchołków ślimaka. Same linie przypora wyznacza się w oparciu o podstawowe prawo zazębienia oraz znajomość zarysu zębów ślimaka w wybranych przekrojach.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.