CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Cewka gaszenia KUBOTA V3600

W ofercie cewka gaszenia, elektromagnes do pomp wtryskowych. Wszystkie cewki gaszenia do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3600 Diesel dostępne od ręki, z naszego magazynu.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie  gasić silnik pracujący w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych.

W ofercie wszystkie rodzaje elektromagnesu do pomp wtryskowych KUBOTA V3600. Wszystkie wersje cewki gaszenia dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w maszynach rolniczych oraz maszynach budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz elektromagnesu pomp wtryskowych do silnika KUBOTA V3600 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Sprawnością ogólną przekładni ślimakowej nazywamy stosunek mocy oddawanej przez tę przekładnię na wale napędzanym do mocy pobieranej przez nią na wale napędzającym. Sprawność ogólną przekładni można wyrazić jako iloczyn sprawności poszczególnych elementów. Sprawność łożysk ślimaka i ślimacznicy zależy od rodzaju ułożyskowania. Przy ułożyskowaniu tocznym sprawność jednej pary łożysk jest mniej więcej równa około 0,99. Przy ułożyskowaniu ślizgowym sprawność jest niższa i wynosi dla jednej pary łożysk około 0,97. Sprawność mechaniczna olejenia zależy od strat mocy wywołanych mieszaniem i rozbryzgiwaniem oleju. Wielkość tych strat a tym samym i wartość  zależy od wielu czynników, m. in. od sposobu olejenia, od kształtu i wymiarów przestrzeni olejowej, od kształtu i wymiarów elementów wirujących przekładni, od lepkości oleju oraz od szybkobieżności przekładni. Obliczenie tych strat jest trudne. Dokładnie można je określić tylko na drodze doświadczalnej.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.