CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Panewki wału KUBOTA V3600

W ofercie wszystkie panewki wału korbowego do KUBOTA V3600 - panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego

UWAGA! Do wszystkich modeli silników KUBOTA V3600 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału KUBOTA V3600). Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

 

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych KUBOTA V3600 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe KUBOTA V3600
  • Panewki główne KUBOTA V3600
  • Pierścienie oporowe KUBOTA V3600
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje).

 

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Wymagania stawiane śladom współpracy zębów muszą brać pod uwagę nie tylko dokładność wykonania, ale również i odkształcenia wywołane przenoszonym obciążeniem. Ślad współpracy zębów pracujących pod obciążeniem powinien rozciągać się prawie na całą powierzchnię zębów. Dopuszczalna, a nawet trzeba powiedzieć pożądana, jest tylko niewielka jak gdyby dodatkowa szczelina po tej stronie, od której rozpoczyna się współpraca zębów. Zabezpiecza to przed zeskrobywaniem oleju, jak to już wcześniej wyjaśniono przy omawianiu śladów współpracy zębów.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.