CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3600 uszczelniacze zaworowe

W ofercie uszczelniacze zaworowe silnika czterocylindrowego KUBOTA V3600 Diesel, gumki zaworowe, uszczelniacze trzonków zaworowych, uszczelnienia na prowadnice zaworowe do silnika KUBOTA V3600.

Wszystkie uszczelniacze dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy do silnika KUBOTA V3600. Wszystkie wersje uszczelniaczy trzonków zaworowych dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz gumek zaworowych do silnika KUBOTA V3600 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich wersji silnika KUBOTA, który pracuje w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Aby zapewnić dobre olejenie trzeba kształt zębów zmodyfikować. Ślad przylegania powinien wskazywać na możliwość powstawania klina olejowego po stronie wejścia zębów w zazębienie. Ślad przylegania zębów może przemieszczać się w wyniku odkształceń wywołanych wzrostem obciążenia przekładni. Pożądanym jest jednak, aby zmiany te nie były zbyt wielkie. Przy sprawdzaniu pod bardzo małym obciążeniem można dopuścić ślad przylegania nieco mniejszy, ale pod warunkiem, że położenie jego jest prawidłowe. W miarę wzrostu obciążenia ślad przylegania powinien się powiększyć zapewniając jednak stale istnienie klina olejowego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.