CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Głowica KUBOTA V3600

W ofercie głowica do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3600 Diesel. Wszystkie głowice do silnika KUBOTA V3600 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszej ofercie głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika KUBOTA V3600. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz głowicy do silnika KUBOTA V3600 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W ślimakowych przekładniach wolnobieżnych straty te są zresztą stosunkowo niewielkie i można je pominąć. W przekładniach szybkobieżnych natomiast pominąć ich już nie można. Wprawdzie nawet i wtedy są one zazwyczaj znacznie mniejsze od strat określonych jako sprawność zazębienia, ale pominięcie ich może prowadzić do zbyt dużych błędów. Pamiętać bowiem trzeba, że dokładność określenia sprawności decyduje z kolei o dokładności z jaką określona zostanie ilość ciepła potrzebna do odprowadzenia oraz temperatura, w jakiej pracować będzie przekładnia.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.