CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Pompka paliwa KUBOTA V3800

W ofercie pompa paliwa do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3800 Diesel. Wszystkie pompy podające paliwo do silnika KUBOTA V3800 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszej ofercie pompa zasilająca do silnika KUBOTA V3800. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz pompki paliwa do silnika KUBOTA V3800 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika itp.

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Przekładnia ze ślimakiem globoidalnym jest bardzo wrażliwa na dokładność wykonania. Już stosunkowo niewielkie odchyłki wykonawcze mogą spowodować powstanie dodatkowych styków pomiędzy zębami ślimaka i ślimacznicy, co narusza stałość przełożenia i pogarsza warunki olejenia. Dlatego przekładnię . globoidalną musi cechować wysoka dokładność. Stanowi ona niezbędny warunek uzyskania lepszych rezultatów niż w przekładniach ze ślimakiem: walcowym.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.