CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3800 wał korbowy

W ofercie wał korbowy do silnika KUBOTA V3800. Wszystkie wały korbowe dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W ofercie wszystkie rodzaje wału korbowego do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3800 Diesel. Wszystkie wersje wału korbowego dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz wałów korbowych do silnika KUBOTA V3800 sprzedajemy także inne części np.: pompy wody,   termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników KUBOTA, które są stosowane wwielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Szczególnym przypadkiem przekładni wielodrożnych są nowoczesne przekładnie planetarne. Rozwój wielodrożnych przekładni w dużej mierze zawdzięczamy pracom nad konstrukcją przekładni planetarnych. Na podstawie ostatnich szerszych doświadczeń obcych należy jednak stwierdzić, że szczególnie dla przekładni przeznaczonych do działania przy wysokich prędkościach obrotowych bardziej, skutecznymi okazały się przekładnie wielodrożne, lecz z zespołami zębatymi .pośrednimi, ułożyskowanymi na stałe.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.