CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3600 termostat

W ofercie termostat marki KUBOTA V3600. Większość termostatów dostępna na miejscu w naszym magazynie. Posiadamy wszystkie części zamienne do czterocylindrowego silnika KUBOTA V3600 Diesel. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w maszynach rolniczych oraz maszynach budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do KUBOTA V3600.

Termostat KUBOTA V3600 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Posiadamy wszystkie części zamienne do KUBOTA silników z maszyn budowlanych i rolniczych.

 

Czy wiesz że…

Przy nieruchomym ślimaku zapadki wchodzą w wręby koła zapadkowego. Koło zapadkowe jest zawsze nieruchome. Na zapadki działa siła widocznych na rysunku sprężyn oraz siła odśrodkowa, wywołana obrotem ślimaka. Po uruchomieniu silnika i przekroczeniu pewnej określonej liczby obrotów (w konkretnym przykładzie 200 obr/min): zęby zapadki na skutek siły bezwładności wychodzą całkowicie z zazębienia, ślimak może obracać się zupełnie swobodnie. Natomiast po zatrzymaniu silnika obrót ślimaka w kierunku przeciwnym do jego normalnego ruchu jest niemożliwy. Uniemożliwiają go zęby zapadek, które wejdą we wręby nieruchomego koła zapadkowego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.