CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3600 pierścienie tłokowe

W ofercie pierścienie do wszystkich wersji silnika czterocylindrowego  KUBOTA V3600 Diesel. Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do KUBOTA V3600, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują). Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

 

Jeżeli oprócz pierścieni KUBOTA V3600 jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy również remonty silnika KUBOTA V3600 oraz pokrewnych.

 

Czy wiesz że…

Wielkość współczynnika tarcia zależy również od rodzaju i gatunku oleju. Najlepsze własności smarne zapewniają oleje roślinne, ze względu jednak na ich wysoką cenę częściej stosuje się oleje mineralne. Przy dobrze dobranym oleju mineralnym Współczynnik tarcia jest tylko nieznacznie mniejszy. Różnica jest zbyt mała, aby usprawiedliwiała zastosowanie dużo droższego oleju. Na wielkość współczynnika tarcia wpływa również obciążenie przekładni. Zasadniczo przy dobrym olejeniu, wzrost obciążenia sprzyja zmniejszeniu się współczynnika tarcia. Dzieje się tak jednak tylko do czasu, gdy nie wystąpią ujemne skutki wzrostu obciążenia w postaci pogorszenia się śladów przylegania zębów. Jeżeli wywołane wzrostem obciążenia odkształcenia pogorszą znacznie warunki zazębienia, to współczynnik tarcia może nie tylko zmaleć ale nawet wzrosnąć.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.