CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3800 uszczelniacz wału

W ofercie uszczelniacze wału korbowego do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3800 Diesel. Uszczelniacze wału korbowego do silnika KUBOTA V3800 tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy wału korbowego do silnika KUBOTA V3800. Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie. Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika KUBOTA V3800 sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich silników KUBOTA, które są stosowane w maszynach rolniczych oraz budowlanych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Gdyby, wszystkie elementy przekładni ślimakowej były dostatecznie sztywne oraz gdyby nie zachodziła potrzeba olejenia zębów, to najkorzystniejszym byłoby uzębienie obu elementów przekładni, możliwie najbardziej zbliżone do idealnych geometrycznie powierzchni zębów, spełniających podstawowe prawo zazębienia w całym obszarze zazębienia. Tak jednak nie jest. Poszczególne elementy przekładni cechuje pewna podatność, a olejenia zębów nie tylko nie da się uniknąć, ale wręcz przeciwnie - trzeba mu zapewnić jak najlepsze warunki. W przekładni ślimakowej praca tarcia jest szczególnie duża. Zapewnienie więc jak najlepszych warunków olejenia, a zwłaszcza zapobieżenie zeskrobywaniu oleju z zębów w czasie wchodzenia ich w zazębienie nabiera zasadniczego znaczenia.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.