CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3800 pierścienie tłokowe

W ofercie pierścienie do wszystkich wersji silnika czteroylindrowego  KUBOTA V3800 Diesel. Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do KUBOTA V3800, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują). Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

 

Jeżeli oprócz pierścieni KUBOTA V3800 jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy również remonty silnika KUBOTA V3800 oraz pokrewnych.

 

Czy wiesz że…

Ślimak globoidalny zapewnia jednoczesną współpracę większej liczbie zębów. Również położenie linii styku zębów jest tu korzystniejsze. Linie styku są w ślimakach globoidalnych albo prostopadłe, albo bardzo bliskie prostopadłości w stosunku do wektora prędkości poślizgu. Zapewnia to lepsze warunki smarowania. Jednak obok tych zalet przekładnię globoidalną cechują również i pewne wady. Do nich należy zaliczyć większą wrażliwość przekładni globoidalnej na dokładność wykonania oraz trudności technologiczne. Te ostatnie są na przykład przyczyną, że dla uniknięcia szlifowania zębów ślimaki globoidalne wykonuje się bardzo często ze stali stopowych, ulepszonych tylko do twardości rzędu 32-36 Ii. Ślimaki walcowe można natomiast wykonać ze stali do nawęglania, nawęglanych i hartowanych do twardości rzędu 52-56 HRC. Wyższa twardość zębów przemawia na korzyść ślimaków walcowych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.