CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3600 pompa oleju

W ofercie pompa oleju do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3600 Diesel. Wszystkie pompy oleju do silnika KUBOTA V3600 dostępne od ręki, z naszego magazynu.

W naszej ofercie pompa oleju do silnika KUBOTA V3600. Wszystkie wersje dostępne u nas na magazynie.

Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Oprócz pompy oleju do silnika KUBOTA V3600 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników KUBOTA, które są stosowane w  wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jednokierunkowy wpływ na współczynnik tarcia ma szybkobieżność przekładni. Szybkobieżność przekładni zawsze bardzo wyraźnie sprzyja zmniejszeniu się współczynnika tarcia. Prędkość poślizgu vs jest dobrym wykładnikiem szybkobieżności przekładni. Z punktu widzenia olejenia nie charakteryzuje ona jednak dostatecznie warunków zazębienia. Pod tym względem prędkość poślizgu trzeba jeszcze uzupełnić kątem, jaki z wektorem poślizgu tworzą linie styku zębów. Najkorzystniejszy jest, jak już wiemy, taki przypadek zazębienia, w którym linie i styku zębów tworzą z kierunkiem chwilowej prędkości; poślizgu kąt -prosty. Wtedy bowiem współczynnik tarcia międzyzębnego jest najmniejszy. Reguła ta obowiązuje jednak tylko tak długo, dopóki wszystkie pozostałe czynniki wpływające na wielkość współczynnika tarcia pozostają takie same. Praktycznie rzadko się takie przypadki spotyka.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.