CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3600 pompa wodna

W ofercie pompa wody do silnika czterocylindrowe KUBOTA V3600 Diesel. Większość rodzajów pomp wody dostępna u nas na magazynie. Silnik Kubota V3600 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych. Silnik Kubota V3600 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

Sprzedajemy też części zamienne do silnika KUBOTA V3600 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich silników KUBOTA które znalazły zastosowanie w maszynach rolniczych oraz budowlanych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jak już powiedziano, w przypadkach gdy kąt wzniosu linii zęba jest mniejszy od kąta tarcia, przekładnia staje się samohamowna. Z ostatnich rozważań wynika jednak, że współczynnik tarcia, a tym samym i kąt tarcia, nie są wartościami stałymi dla danej przekładni. Wraz ze zmianą prędkości ruchu przekładni zmienia się współczynnik tarcia międzyzębnego. Współczynnik ten maleje wraz że wzrostem prędkości przekładni i rośnie wraz ze spadkiem tej prędkości. Może sic wiec zdarzyć, że jakaś przekładnia będąc przekładnią samohamowną w spoczynku, nie jest nią w czasie ruchu. W czasie opuszczania ciężaru, to znaczy w czasie ruchu wciągarki, ciężar może sam zacząć przyspieszać ruch do dołu na skutek utraty przez przekładnię ślimakową cechy samohamownośći. Na skutek ruchu współczynnik tarcia zmienił po prostu swoją wartość. Im szybciej opada ciężar tym sprawniejsza staje się przekładnia, pomimo że w stanie spoczynku mogła być nawet urządzeniem samohamownym.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.