CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

KUBOTA V3800 świeca żarowa

W ofercie świeca żarowa do silnika czterocylindrowego KUBOTA V3800 Diesel. Większość modeli świec żarowych dostępna od ręki, z naszego magazynu. Silnik Kubota V3800 znalazł zastosowanie w wielu maszynach rolniczych oraz budowlanych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika KUBOTA V3800 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników KUBOTA, które pracują w maszynach budowlanych i rolniczych. Silnik Kubota V3800 pracuje w maszynach marki Bobcat i innych.

 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Zarysy zębów ślimaka w wybranych przekrojach wyznacza się wykreślnie lub analitycznie. W przypadku ślimaków o zębach wklęsłych lub stożkopochodnych trzeba posługiwać się rachunkiem wektorowym. W przypadku zębów o powierzchniach prostoliniowych wystarcza zwykła, elementarna analiza geometryczna. Groźba podcięcia zębów ślimacznicy występuje przede wszystkim, w przekrojach dalej położonych od przekroju środkowego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.