CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Żurawie recyklingowe i do lasu

W ofercie żurawie szybkiego załadunku, stosowane w przetwórstwie i przeładunku złomu, a także do załadunku dłużycy, drewna stosowego, surowców produkcyjnych i wtórnych.

Zadzwoń i dowiedź się więcej: +48 608 543 342

Żurawie szybkiego załadunku BEFARD do drewna i do złomu charakteryzują się wysokim stoniem użyteczności, szybką pracą oraz precyzją. Są także bardzo łatwie w obsłudze.

Żurawie w całości produkowane w Polsce, na podzespołach nalepszych skandynawskich producentów. Wszytskie modele żurawi szybkiego załadunku BEFARD są wyposażane standardowo w rodzielacze hydrauliczne szwedzkiej marki NORDHYDRAULIC, filtry wysokiego ciśnienia PARKER, rotatory fińskiej marki FINN ROTOR oraz inne elementy wysokiej jakości.

Żuraw do złomu

Żurawie leśne i do złomu

Żurawie leśne

Żurawie recyklingowe i leśne BEFARD mają możliwość montażu zarówno stacjonarnie (w halach produkcyjnych, składach drewna, złomowiskach), jak i na samochodach ciężarowych, naczepach i przyczepach. Żurawie te mogą być zasilane zarówno wprost ze skrzyni pojazdu, jak i elektrycznie (w przypadku urządzeń stacjonarnych).

Ofererujemy także żurawie do nietypowych, specjalistycznych zabudów. Jestesmy w stanie montować użądzenia także tam, gdzie standardowe żurawie nie mogą być zamontowane.

 

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.