CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Żurawie BEFARD

Żurawie przeładunkowe marki BEFARD serii BF montowane na samochody dostawcze do 3,5 tony oraz małe samochody ciężarowe. Są to lekkie urządzenia hydrauliczne, jednak o wielkich możliwościach użytkowych.żuraw na dostawczy Renault Master

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

telefon +48 539-955-560

 

BEFARD BF
Wersje udźwigu maksymalnego żurawi BEFARD BF:


•    Do 990 kg (bez ogranicznika udźwigu)


•    Do 1700 kg (z ogranicznikiem udźwigu)

BEFARD – do ciężkiej pracy
Żurawie BEFARD charakteryzują się m.in. bardzo dobrymi parametrami pracy, mocną i stabilna konstrukcją, a także bardzo wysokim stopniem bezawaryjności, ponieważ na rynki Środkowej Europy są montowane fabrycznie bez elementów elektronicznych.


Wynika to z faktu, że w nowoczesnych urządzeniach przeładunkowych to właśnie uszkodzenia podzespołów elektronicznych należą do najczęstszych przyczyn awarii żurawi, a  naprawy usterek elektronicznych są najbardziej kłopotliwe i co za tym idzie – najdroższe. Użytkownicy kompaktowych żurawi BEFARD nie mają tego typu problemów.

Zobacz film:

Żuraw na busa BEFARD
Żurawie zarówno z zasilaniem elektrycznym (powerpack), jak i pompy hydraulicznej (standardowa możliwość np. w samochodach IVECO).
Żurawie na samochody dostawcze to rozwiązanie, które jest bardzo popularne w całej Europie, a w Polsce zyskuje sobie coraz więcej zwolenników, w szczególności wśród firm drogowych i budowlanych, właścicieli firm transportowych i składów budowlanych, a także innego typu firm produkcyjnych i usługowych (brukarstwo, kamieniarstwo, dekarstwo i wiele innych).


To zainteresowanie kompaktowymi urządzeniami wynika przede wszystkim z przyczyn finansowych oraz organizacyjnych.

HDS na dostawczy

Kompaktowe żurawie BEFARD serii BF są:


•    wielokrotnie tańsze niż ich większe odpowiedniki (dużo tańsze jest również utrzymanie i serwis takiego żurawia)
•    montowane są zazwyczaj na samochodach poniżej 3,5 t – brak TACHO i VIATOOL
•    łatwe i wygodne w obsłudze
•    możliwe do zamontowania nawet na samochodzie pozbawionym wejścia na PTO i pompę hydrauliczną
•    w wersji z ogranicznikiem udźwigu mogą załadować niemal każdą standardową paletę
•    przystosowane do montażu wyposażenia dodatkowego
 

Żuraw na dostawczy

Nowoczesne urządzenia montowane na samochody takich marek jak IVECO Daily, Mercedes Sprinter, Gaz Gazela,  Reanult Master, Fiat Ducato, Citroen, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Nissan Cabstar, VW Crafter, LT i T5, Mitsubishi Canter, FUSO, Ford Transit, Kia K2500 i wiele innych w tym samochodów terenowych typu pick-up.

HDS na Iveco


Żuraw HDS na busa

BEFARD BF - żuraw HDS na samochód dostawczy, to najlepsze i najtańsze rozwiązanie wspomagające transport w Twojej firmie! Żuraw na busa BEFARD – kompletne zestawy dostępne w atrakcyjnych cenach, z krótkimi terminami realizacji.HDS na busa BEFARD

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.