CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Filtry do żurawi

Filtry hydrauliczne i innego typu filtry olejowy do żurawi przenośnych oraz przewoźnych, w tym żurawi HDS, żurawi recyklingowych, leśnych (do drzewa), przemysłowych i innych, a także podnośników koszowych, nożycowych, platformowych, podestów hydraulicznych i innego typu urządzeń podnośnikowych działających w oparciu o hydraulikę siłową.

  • Filtr powrotny
  • Filtr zbiornika oleju
  • Filtr układu hydraulicznego
  • Filtr wysokiego ciśnienia

Filtry do HDS

W  sprzedaży m.in. filtry kompletne (wraz z obudową) do żurawi leśnych typu Loglift, Jonsered i in, a także wszystkie inne filtry do HDSów.


Pytaj również o inne części do Twojego żurawia: zamki hydrauliczne, zawory, cewki, przetworniki ciśnienia, rozdzielacze, złączki, szybkozłącza, przejściówki, konsole i rączki rozdzielaczy oraz wiele innych części.

Filtry do dźwigu

W ofercie również części silnikowe i filtry do silników pracujących w urządzeniach dźwigowych produkcji włoskiej, niemieckiej, polskiej (M.in. ładowacze BEDES Bumar), amerykańskiej, japońskiej i innej. Oferujemy filtry marki Parker, Hydac oraz ich zamienniki oraz wiele innych filtrów.

Zanim zapytasz o filtr, przegotuj wszystkie dane z maszyny. Z tabliczki znamionowej żurawia lub dźwigu odpisz model i numer seryjny maszyny. Dodatkowo, jeżeli na filtrze, którego potrzebujesz są jakieś oznaczenia, podaj je naszemu konsultantowi. Jeżeli nie ma możliwości odczytania danych z tabliczki znamionowej maszyny, a numer na filtrze jest nieczytelny - zrób zdjęcie starego filtra, spisz wszystkie wymiary i prześlij te dane do nas - przygotujemy ofertę.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.