CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Usługi skanowania 3D

Skanowanie 3D - oferujemy profesjonalne usługi z zakresu skanowania 3D i modelowania 3D. Tworzymy modele 3D na podstawie fizycznych obiektów, dzięki użyciu specjalistycznego skanera 3D.

Usługi skanowania 3D

Nasza firma działa w oparciu o skanery Heavy duty Optima. Użycie tak zaawansowanego sprzętu umożliwia precyzyjne obrazowanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów i form poszczególnych elementów przedmiotu skanowanego.

 

Zadzwoń i zapytaj:

tel. +48 501-606-398

 

Konstrukcja urządzenia pozwala na precyzyjne skanowanie w różnych warunkach oraz różnych gabarytów.

Tworzymy skany zarówno surowe, czyli chmury punktów, jak i kompletną dokumentację CAD oraz pomiar trudnych do zmierzenia obiektów.

Inżynieria odwrotna 3D

Jednym z głównych rozwoju skanowania 3D jest inżynieria odwrotna. Służy ona m.in. do konstruowania części zamiennych do maszyn.

Skanowanie 3D to proces dzięki któremu możemy z dużą dokładnością przenieść obiekt o bardzo skomplikowanych kształtach z życia codziennego do środowiska wirtualnego pozwalającego na jego obróbkę/kontrole jakości/modyfikacje.

Wymiary detalu są ustalane indywidualnie wraz z klientem na jego życzenie.

Skanowanie 3D może działać zarówno jako skanowanie laserowe 3D, jak i skanowanie metodą światła strukturalnego.

Usługi skanowania 3D

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.