CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Usługi cięcia laserem blach i profili

Oferujemy profesjonalne usługi cięcia laserem światłowodowym 6KW blach, rur i profili stalowych. Oferujemy również gięcie na prasach CNC, jak również malowanie proszkowe i obróbkę skrawaniem (tokarki, frezarki, elektrodrażarki, centra obróbcze itp.). Tniemy zarówno blachy cienkie (poniżej 1mm), jak również blachy grube (powyżej 20mm). Spawawami robotami FANUC.

Gwarnatujemy najkrótsze na rynku terminy realizacji usług cięci laserowego - zadzwoń, a przekonasz się jak fajnie współpracuje się nami :)

Cięcie laserem blach Bielsko-Biała Śląsk

Specjalizujemy się w cięciu dużych profili stalowych takich jak 80x120 mm oraz 100x100mm, jak również profili o mniejszym przekroju.

Zadzwoń lub napisz:

Piotr: +48 539-099-377

techniczny@befard.pl

Oprócz wycinania blach i profili oferujemy również pełną gamę usług obróbki stali, m.in. gięcie na prasach hydraulicznych CNC, spawania – zarówno zrobotyzowane, jak i ręczne, śrutowanie stali, lakierowanie proszkowe, jak i pełną obróbkę skrawaniem CNC (centra obróbcze, tokarki, frezarki, elektrodrążąrki drutowe).

Świadczymy również usługi konstruktorskie i obliczeniowe oraz skanowanie 3D. Posiadamy własną kadrę inżynierską pracująca zarówno w środowisku CAD/CAM (np. SolidWorks i in.), jak również obliczenia wytrzymałościowe typu MES (FEM) na programach takich jak ANSYS czy MIDAS NFX.


Gięcie CNC i spawanie blach oraz profili

Zajmujemy się nie tylko cięciem, ale i kompleksową obsługą zamówień na obróbkę stal. W tym gięciem CNC, do czego wykorzystujemy prasy hydrauliczne o różnych parametrach.

Usługi gięcia blach CNC

Spawanie robotem

Oferujemy również usługi spawania zrobotyzowanego na własnych stanowiskach spawalniczych. Dysponujemy zarówno zrobotyzowanymi stanowiskami z małymi obrotnikami i stołami obrotowymi, jak i dużymi stanowiskami umożliwiającymi spawanie kilkumetrowych elementów.

Cięcie Laserem Śląsk, Małopolska

Oferujemy cięcie laserem głównie dla klientów ze Śląska i Małopolski – Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kraków, Chrzanów, Oświęcim, Skawina, Andrychów, Wadowice. Jednakże przyjmujemy zamówienia z całej Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Austrii.

Laser do blach i profili

Laser do cięcia profili usługi

Gięcie blach i elementów stalowych

Gięcie blach CNC usługi

Lakierowanie proszkowe

Malowanie proszkowe usługi

Spawanie zrobotyzowane (roboty FANUC) oraz ręczne

Tokarnia CNC (tokarki, frezarki, centra obróbcze)

Usługi toczenia i frezowania CNC

Pracujemy wyłącznie na najnowocześniejszych laserach światłowodowych (Laser Fiber), co umożliwia na zapewnienie jednocześnie bardzo wysokiej wydajności pracy, jak i jej jakości. Stanowiska zrobotyzowane oraz maszyny CNC najwyższej jakości.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.
gtag('event', 'conversion', {'send_to': 'AW-643760794/YCqPCJjZuu8CEJqF_LIC'});