CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Chwytaki do recyklingu BEFARD

BEFARD – chwytaki recyklingowe zwane również polipowymi, stosowane do przeładunku surowców wtórnych takich jak złom, tworzywa sztuczne i wszelkiego rodzaju odpadów.

Zadzwoń a doradzimy i przygotujemy ofertę:

telefon +48 539-955-560

Specjalna, wzmacniana konstrukcja chwytaków BEFARD pozwala na skuteczne działanie w bardzo trudnych warunkach roboczych, gdzie urządzenia narażone są na duże obciążenia – na przykład skład złomu.

Seria chwytaków BEFARD serii BSR jest produktem, który doskonale radzi sobie w pracy z materiałami przeznaczonymi do recyklingu. Projektanci serii BSR dołożyli wszelkich starań aby zniwelować możliwość wystąpienia luzów oraz odkształceń powierzchni roboczych.

Wykonane z najwyższej jakości komponentów chwytaki BEFARD spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, stawiających na bezawaryjności i niskie koszty eksploatacji. Dzięki temu pracują na pojazdach największych firm z branży odzysku i przetwórstwa złomu.

Chwytaki BEFARD doskonale współpracują z żurawiami firmy EPSILON (PALFINGER), JONSERED, LOGLIFT (HIAB), PENZ, LIV, V-KRAN i wieloma innymi.

Zaawansowana konstrukcja chwytaka pozwala na jego montaż nie tylko w najprostszych hydraulicznych dźwigach samochodowych, lecz także w HDS zakabinowych (składających się w literę „Z”).

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych produktów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz przygotuja atrakcyjną ofertę na zakup sprzętu.

Zajmujemy się również montażem chwytaków recyklingowych oraz innego typu osprzętu roboczego.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.