CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Rozruszniki do maszyn budowlanych

Rozruszniki do wszelkiego typu maszyn budowlanych, drogowych, rolniczych i przemysłowych. W szczególności oferujemy rozruszniki do japońskich silników przemysłowych – Kubota, Yanmar, Isuzu, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Toyota oraz CAT, Perkins, Deutz, Lister-Peter, Cummins i in.

Oferujemy rozruszniki do koparek, ładowarek, koparo-ładowarek, frezarek, przesiewaczy, walców, spychaczy, traktorów i ciągników, kombajnów i wielu innych maszyn marek m.in.: Komatsu, CAT / Caterpillar, Terex, JCB, Case, New Holland, Kobelco, Hanix, Takeuchi, Schaeff, O&K, Furukawa, Liebherr, Fuchs, Fendt, Claas, John Deere, Kubota, Bobcat, Gehl, Manitou, Kramer, Neuson, Toyota, Doosan,  Hitachi.

Zapytaj również o możliwość profesjonalnej, objętej gwarancją regeneracji rozrusznika lub części  zamienne do Twojego rozrusznika.

Starter - rozrusznik Komatsu, rozruszniki CAT, rozruszniki JCB, rozruszniki Hitachi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.