CZĘŚCI DO SILNIKÓW MASZYN BUDOWLANYCH
+ 48 606 540 903 sklep@geneus.pl

Filtry do wózka widłowego

Wszystkie rodzaje filtrów i części silnikowych do wózków widłowych gazowych, benzynowych, Diesel. Marki, do których filtry oferujemy to m.in. Linde, Still, Jungheinrich, Yale, Hyster, Toyota, Komatsu, Nissan, Mitsubishi, Manitou, Ausa, Clark, TCM, BT, Caterpillar i wiele innych. Pytaj również o filtry do Balcancar i GPW.

Filtr do wózka

W ofercie:
Filtry oleju do wózka widłowego
Filtry paliwa do wózka widłowego
Filtry powietrza do wózka widłowego
Filtry hydrauliczne i innego rodzaju


W ofercie również części do silników pracujących w wózkach – Perkins, Nissan, Toyota, VW, Mercedes, Deutz, Isuzu, Mazda i wiele innych.


Zapytaj również o możliwość serwisu lub remontu Twojego wózka widłowego, jak również o przeglądy techniczne, opiekę konserwatorską  i UDT. W szczególności:

  • przeglądy konserwatorskie, w tym przeglądy techniczne prowadzone przez konserwatorów posiadających państwowe uprawnienia do obsługi technicznej wózków
  • odbiory UDT, przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej
  • remonty generalne silników diesel i gazowych
  • wysyłkowa dostawa filtrów i części zamiennyc

Pod względem dostaw części zamiennych i filtrów obsługujemy wszystkie najlepsze marki europejskie (Linde, Still, Jungheinrich, Manitou, Ausa), dalekowschodnie (Toyota, Mitsubishi, Nissan, Daewoo-Doosan), a także amerykańskie (CAT, Clark) i innych marek.


Chcą złożyć zapytanie (telefonicznie lub e-mailowo) przygotuj następujące dane:

  • Marka wózka
  • Model wózka (odczytany z tabliczki znamionowej maszyny, naklejka na wózków może nie zawierać pełnego oznaczenia modelu)
  • Numer seryjny wózka

Jeżeli powyższych danych brakuje, bardzo pomocne będzie odczytanie i podanie naszym konsultantom numerów odpisanych z filtrów, których poszukujemy. W skrajnych przypadkach (brak jakichkolwiek oznaczeń z maszyny) oraz numery na filtrach nieczytelne przygotuj zdjęcie filtra oraz podaj jego wymiary. Całość prześlij na nasz e-mail.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.