Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E zawory głowicy

Yanmar TK 4.86E zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK 4.86E, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 486E.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar 4.86 E w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Koło umieszcza się na odpowiednim sztywnym wsporniku tak, aby dolna krawędź obręczy koła znalazła się w odległości około 20 cm od podłogi. W oponie umieszcza się lekko napompowaną dętkę i ochraniacz i cały komplet wsuwa na obręcz. Zawór wprowadza się do odpowiedniego wycięcia w obręczy. Z kolei nakłada się pierścień oporowy i wciska go tak głęboko, aby odsłonić rowek na pierścień zaciskowy. Posługując się dwoma łyżkami osadza się pierścień zaciskowy w rowku obręczy.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies