Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E panewki

Yanmar TK 4.86E panewki

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Thermo King Yanmar TK 4.86 E, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

UWAGA! Do wszystkich modeli silnikówThermoKing Yanmar TK 4.86E mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar 486E.

Do wałów korbowych Thermo King Yanmar 4.86E oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe Thermo King Yanmar TK 4.86E
  • Panewki główne Thermo King Yanmar TK 4.86E
  • Pierścienie oporowe Thermo King Yanmar TK 4.86E
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

 Czy wiesz że...

Obręcz wgłębioną należy ułożyć na niskim stole lub na czystej podłodze tak, aby otwór zaworowy znalazł się u góry. Na obręczy należy położyć oponę i jej dolne obrzeże przesunąć na części obwodu przez krawędź obręczy, a następnie wpuścić je we wgłębienie wnęki. Wtedy i pozostała część dolnego obrzeża da się za pomocą łyżki łatwo przesunąć przez krawędź obręczy. Z kolei do wnętrza opony wkłada się dętkę i umieszcza zawór w otworze obręczy, a następnie dętkę wypełnia powietrzem na tyle, by wyprostować ewentualne fałdy i zakładki na jej ściankach. Później część górnego obrzeża opony przesuwa się przez krawędź obręczy w miejscu przeciwległym do zaworu i wprowadza we wgłębienie wnęki. Następnie przeciąga się pozostałą część obrzeża łyżkami przez krawędź obręczy posuwając się stopniowo z obu stron ku zaworowi.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies