Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E wtryskiwacze

Yanmar TK 4.86E końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Yanmar 4.86 E, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do ThermoKing Yanmar TK 486 dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do silnika Thermo King Yanmar TK4.86E oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Oponę należy ułożyć na czystej podłodze, umieścić w niej dętkę i ochraniacz i lekko napompować. Z kolei należy osadzić na obrzeżach opony pierwszy wycinek obręczy z wyjęciem na zawór, a następnie pozostałe dwa wycinki, posługując się łyżką. Oponę z obręczą umieszcza się na kole gwiaździstym i przymocowuje ją za pomocą odpowiednich podkładek i nakrętek. Zależnie od ustawienia może on służyć do opon o średnicy osadzenia 20, 22 lub 24 cale. Po obluzowaniu pierwszego wycinka wyjmuje się go przy pomocy łyżki, a potem usuwa następne wycinki.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies