Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E pompa wody

Yanmar TK 4.86E pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK 4.86E, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar 4.86 E. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar 486. E np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK4.86E, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Przy zdejmowaniu ogumienia należy wykręcić wkładkę zaworową i spuścić powietrze, a następnie ułożyć koło na niskim stole lub na czystej podłodze i wcisnąć (wdeptać) górne obrzeże opony do środka wnęki wsuwając je na części obwodu we wgłębienie obręczy. Zaczynając od miejsca w pobliżu zaworu należy przeciągać stopniowo obrzeże przez krawędź obręczy, a następnie wyjąć dętkę rozpoczynając od miejsca po przeciwnej stronie zaworu.

 

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies