Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E pompa oleju

Yanmar TK 4.86E pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar 4.86E, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK4.86E sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar 4.86 E, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W celu prawidłowego ułożenia opony we wnęce należy dętkę nieco do- pompować i obstukać oponę młotkiem gumowym. Dopiero gdy stopki opony zajmą właściwe położenie, a linie kontrolne na oponie ułożą się w jednakowej odległości od krawędzi obręczy, można wypełnić dętkę powietrzem do przepisowego ciśnienia. Ciśnienie to należy mierzyć za pomocą stosownego manometru z dokładnością do 0,05 kG/cm2.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies