Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E uszczelniacz wału

Yanmar TK 4.86E uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika ThermoKing Yanmar TK 4.86E, który możemy spotkać w  agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas, z magazynu. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Yanmar 4.86 E (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

Oprócz  uszczelniaczy wału korbowego do silnika Yanmar TK4.86E sprzedajemy także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Drugie obrzeże przeciąga się po uprzednim „postawieniu“ koła na stole lub na podłodze, gdy obręcz opadnie nieco pod własnym ciężarem i gdy obrzeże opony znajdzie się na części obwodu we wgłębieniu obręczy. Przed przystąpieniem do zakładania opony należy prawidłowo umocować zawór służący do napełniania opony powietrzem. Korpus zaworu  z gumową podkładką uszczelniającą  wsuwa się w otwór obręczy, a następnie umieszcza się na korpusie kolejno podkładkę  dociskając je za pomocą nakrętki dotąd, aż powierzchnie boczne podkładek gumowych ulegną pewnemu wybrzuszeniu. Wkładki zaworowej i nakrętki nie należy montować. W celu łatwiejszego przesuwania obrzeży przez krawędzie, wskazane jest pociągnięcie obręczy stearyną albo gliceryną.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies