Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E korbowód

Yanmar TK 4.86E korbowód

Korbowód Thermo King Yanmar TK 4.86 E - w ofercie naszego sklepu korbowód silnika ThermoKing Yanmar 4.86E, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Thermo King Yanmar TK4.86E tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Thermo King Yanmar 4.86E. Tulejki korbowodowe do silników Thermo King Yanmar TK 4.86E i innych.

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

Oprócz korbowodu do silnika Yanmar TK4.86E, Yanmar TK486 sprzedajemy także inne części np.: panewki, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Unika się ewentualności miejscowego zaciśnięcia dętki między stopką opony i obręczą, które mogłoby z czasem doprowadzić do przedarcia dętki. Czerwony znak wyrównoważenia opony powinien się znaleźć przy otworze, na zawór. Po założeniu ogumienia, przed jego napompowaniem, należy starannie sprawdzić, czy stopki opony ułożyły się prawidłowo i czy odległość współśrodkowych pierścieni na bokach, opony jest jednakowa w każdym miejscu od obręczy. Zauważone nieprawidłowości należy usunąć posługując się w razie potrzeby młotkiem gumowym. Zmontowane koła, przeznaczone dla pojazdów szybkobieżnych należy powtórnie wyważyć dynamicznie. Najlepiej uczynić to już na samochodzie posługując się zestawem ciężarków, przytwierdzanych w razie potrzeby do krawędzi obręczy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies