Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E głowica

Yanmar TK 4.86E głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK 4.86 E, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar 4.86E, Yanmar 486, Yanmar 4.86E dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika Yanmar 4.86E.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK 4.86E sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Stopki opony stanowiące konstrukcję bardzo wrażliwą na uszkodzenia narażone są na miejscowe zetknięcie z narzędziami stalowymi, za pomocą których wywierane są duże siły. Zachodzi więc obawa, że materiał stopek może ulec uszkodzeniu, jeżeli narzędzia nie będą dość gładkie, a posługiwanie się nimi dość ostrożne. Naderwana stopka wymaga niezwłocznej naprawy przez warsztat wulkanizacyjny. W przypadku opon mniejszych wymiarów wskutek niezachowania wymaganej ostrożności, może przy zakładaniu opony nastąpić wręcz zerwanie drutówki. Wtedy opona już do naprawy się nie nadaje.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies