Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E uszczelki silnika,...

Uszczelka głowicy, uszczelki silnika Yanmar TK 4.86E

Pośród komponentów i części składowych czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Yanmar TK 486E które oferujemy znajdują się komplety uszczelek i uszczelniaczy na cały silnik Yanmar 468 E a także osobno pojedyncze uszczelki pod głowicę do tej jednostki napędowej.
 
Zajmujemy się także dystrybucją wszystkich części zamiennych (w tym: pompy paliwa, pompy wody, pierścienie, bloki silnika, panewki, głowice, termostaty, tuleje, świece, wały korbowe, tłoki i wiele innych) do silników napędzających mobilne agregaty marki Thermo King i nie tylko.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies