Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 4.86E części » Yanmar TK 4.86E wał korbowy

Yanmar TK 4.86E wał korbowy

Wał korbowy silnika ThermoKing Yanmar TK 4.86 E, który możemy spotkać w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wał korbowy wszystkich wersji silnika Yanmar TK4.86E, dostępny na miejscu, z naszego magazynu.

Oprócz wałów korbowych do silnikaYanmar 4.86E sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jeśli istnieje taka możliwość, to koło z osadzoną na nim oponą bezdętkową zanurza się w basenie z wodą by sprawdzić, czy osiągnięta została wymagana szczelność połączenia opony z obręczą. Można też polewać wodą kolejno krótkie odcinki na obwodzie obręczy sprawdzając, czy nie wydobywają się z opony pęcherzyki powietrza. W razie potrzeby oponę obstukuje się gumowym młotkiem dotąd, póki jej stopki nie ułożą się we wnęce obręczy w sposób całkowicie szczelny.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies