Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 zawory głowicy

Yanmar TK376 zawory głowicy - ssący i wydechowy

Zawory głowicy silnika ThermoKing TK376 który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych- zawór ssący i zawór wydechowy silnika Thermo King Yanmar TK 376.

Oprócz zaworów głowicy do silnika Yanmar TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR w naszym sklepie można znaleźć także takie części jak: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Zasada pomiaru dynamicznej sztywności promieniowej opony polega na oznaczeniu częstotliwości drgań rezonansowych układu mechanicznego o znanym momencie bezwładności, którego częścią sprężystą jest opona, tocząca się na bębnie bieżnym z pożądaną szybkością. Opona umocowana na długiej dźwigni toczy się na bębnie bieżnym o średnicy 1,7 m. Na lewe ramię dźwigni można przekazywać drgania o częstotliwości w zakresie do 1,5 Hz. Znając moment bezwładności drgającej masy. Miarą niewyważenia opony jest moment siły wyważającej oponę. Rozróżnia się niewyważenie statyczne i dynamiczne. Do oznaczania niewyważenia opon służą specjalne aparaty, na których oznacza się niewyważenie statyczne lub dynamiczne, albo jedno i drugie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies