Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 pompa wody

Yanmar TK376 pompa wodna

Pompa wody silnika ThermoKing Yanmar TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Pompa wody wszystkich wersji silnika Yanmar 376. Sprzedajemy też części zamienne do silnika Yanmar  376 np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

Posiadamy wszystkie części zamienne  do silnika Thermo King Yanmar TK376, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

 

Czy wiesz że…

Wylewy gumy powinny być starannie usunięte. W próbach niszczących, prowadzonych na przewidzianej normą liczbie dętek, oznacza się wytrzymałość na rozwarstwienie zakładki płaszcza dętki, która nie powinna być mniejsza niż 3,5 kG/cm2, oraz własności wytrzymałościowe gumy.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies