Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 głowica

Yanmar TK376 głowica

Głowica silnika Thermo King Yanmar TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Wszystkie części silnikowe marki Yanmar TK376, Yanmar 376, Yanmar 3.76 dostępne od ręki.

Głowica, zawory głowicy, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe do silnika ThermoKing Yanmar TK376.

Oprócz głowicy do silnika Thermo King Yanmar TK376 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, bloki silnika itp.

Oferujemy zarówno głowice gołe, jak i kompletne, uzbrojone z zaworami. Do głowic mamy wszystkie rodzaje uszczelek i uszczelniaczy, niezbędne do złożenia silnika.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Oglądając stopki opony należy zwrócić uwagę na ich prawidłowe uformowanie. Stopki powinny być twarde i równe na całym obrzeżu. Niedopuszczalne są pęcherze i rozwarstwienia na stopkach, przerwanie drutówki, zsunięcie lub oderwanie paska ochronnego. Jakkolwiek oględziny zewnętrzne i pomiar wymiarów umożliwiają, odrzucenie opon niedobrych, to jednakże nie dają one pewności, że przyjęte opony osiągną wymagany przebieg lub że ich charakterystyka sprężysta odpowiada wymaganiom odbiorcy. Za jakość opon odpowiada producent. Rękojmią tej jakości jest też znak firmowy. Nazwy Stomil, Dunlop, Fulda, Goodyear, Pirelli czy Semperit mówią same za siebie.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies