Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 wtryskiwacze

Yanmar TK376 końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika ThermoKing Yanmar TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Końcówki wtryskiwaczy, pompa wtryskowa, kompletne wtryskiwacze do ThermoKing Yanmar TK 376 dostępne w naszym sklepie.

Końcówki wtryskiwaczy do silnika Thermo King Yanmar TK376 oraz kompletne wtryskiwacze do tego silnika posiadamy we wszystkich wersjach.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.:  termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Ze względu na to, że odkształcenie promieniowe opony nie jest wprost proporcjonalne do wartości obciążenia, zachodzi potrzeba oznaczania sztywności dla określonych warunków. Oznaczanie to przeprowadza się zwykle dla obciążenia równego nośności opony i przy odpowiadającym tej nośności ciśnieniu wewnętrznym. Pomiary przeprowadza się na prasie dynamometrycznej. Dynamiczna sztywność promieniowa opony jest to stosunek siły normalnej, odkształcającej oponę w czasie toczenia z uwzględnieniem wzbudzonych sił dynamicznych, do wielkości jej promieniowego odkształcenia, z uwzględnieniem pionowych drgań opony w czasie toczenia.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies