Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części

Części do silnika Thermo King Yanmar TK376

Części zamienne do silnika Yanmar Thermo King TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR i Yanmar TK 376 pracującego w agregatach chłodniczych Thermoking. Oprócz podzespołów składowych takich jak głowice, korbowody, wały, cewki gaszenia, uszczelki (oraz uszczelnienia) znajdziesz materiały eksploatacyjne silnika TK 376. Nasza firma zapewnia pomoc w doborze odpowiednich części zamiennych dla silników przemysłowych Yanmar oraz Isuzu używanych w agregatach Thermo King jak i zamienniki dla silników pozostałych marek m.in. Mitsubishi, Caterpillar, Volvo, Kubota i wiele innych.

Oprócz sprzedaży części zajmujemy się serwisem, remontami, regeneracją silników. W naszym warsztacie gdzie zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych mechaników szybko usuniesz zaistniałe usterki.

Thermo King Yanmar TK376 Ingersoll Rand

Posiadasz uszkodzony silnik Yanmar TK376 lub silnik innego producenta dostarcz nam go wysyłkowo lub osobiście. Zaoszczędzisz pieniądze wymieniając go u nas na silnik sprawny regenerowany. Mamy na stanie dużą ilość egzemplarzy silników sprawnych  regenerowanych rożnych marek.

Ingersoll Rand diesel engine IR

Jeżeli dobór odpowiednich elementów zamiennych sprawia Ci trudność--zadzwoń do nas wyręczymy Cię w poszukiwaniach i dobierzemy odpowiednie części zamienne dla Twojego silnika.

Znajdziesz u nas części m.in. zamienne do:

  • Yanmar Thermoking 235, 2. 35
  • Yanmar Thermoking 244, 2. 44
  • Yanmar Thermoking 249, 2. 49
  • Yanmar Thermoking 353, 3.53
  • Yanmar Thermoking 366, 3. 66
  • Yanmar Thermoking 2.2 SE SMX P
  • Yanmar Thermoking 3TN66
  • Yanmar Thermoking 3TNA72
  • Yanmar Thermoking 3TNE72

Zadzwoń jeżeli na liście nie ma Twojego modelu. Wypisaliśmy tylko najpopularniejsze modele silników Yanmar TK. Nasz zakres usług obejmuję prawie wszystkie modele zarówno marki Yanmar jak i pozostałych producentów.

U nas zaopatrzysz się w  części zamienne do silników Yanmara dla mobilnych agregatów chłodzących Thermoking oraz Carrier a także materiały eksploatacyjne do agregatów Thermokinga oraz Carriera.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies