Strona Główna » Thermo King » Thermo King Yanmar TK 3.76 części » Yanmar TK 3.76 pompa oleju

Yanmar TK376 pompa oleju

Pompa oleju do silnika ThermoKing Yanmar TK376 Ingersoll Rand diesel engine IR, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych marki Thermo King.

Oprócz pompy oleju silnika Thermo King Yanmar TK376 sprzedajemy także inne części np.: pompy paliwa, tłoki, tuleje termostaty, głowice, bloki silnika, tłoki, zawory głowicy itp.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz części do wszystkich silników Yanmar 376, które są stosowane w agregatach chłodniczych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Ciężar dętki powinien się mieścić w granicach określonych normą. Dętki i zawory powinny być szczelne. Szczelność sprawdza się po napompowaniu dętki powietrzem tak, aby obwód podwójnej szerokości płasko złożonej dętki powiększył się o 15%, po czym dętkę zanurza się w wodzie. W tym stanie z dętki nie powinny wydzielać się pęcherze powietrza. Szczelność zaworów sprawdza się oddzielnie przy ich odbiorze od producenta. Zawory nie powinny przepuszczać powietrza o nadciśnieniu do 15 kG/cm2.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Geneus Polska           Polityka Cookies